Akarchitekci Adrian Kobza Logo Akarchitekci Adrian Kobza kontakt Akarchitekci Adrian Kobza Akarchitekci Adrian Kobza
 
 
o firmie Akarchitekci Adrian Kobza oferta Akarchitekci Adrian Kobza porady Akarchitekci Adrian Kobza Projekty gotowe Akarchitekci Adrian Kobza Galeria Akarchitekci Adrian Kobza Kontakt Akarchitekci Adrian Kobza
 


O FIRMIE


 

Firma AK Architekci oferuje szeroki zakres usług, od małych budynków gospodarczych po osiedla mieszkaniowe czy budynki produkcyjne. Nie boimy się wyzwań. W swoich projektach dążymy do stworzenia samowystarczalnych obiektów oraz najbardziej efektywnych rozwiązań. Promujemy architekturę ekologiczną, która opiera się na pomysłach, jak zagospodarować miejsca już zagospodarowane, jak przeciwdziałać bezzasadnemu rozlewaniu się zabudowy na tereny otwarte, czy jak wykorzystać już raz użyte materiały budowlane. Priorytetem w projektach oferowanych przez nasze biuro jest znalezienie ”złotego środka pomiędzy technologią i naturą”.

 

Mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie kompleksowych projektów architektoniczno - budowlanych, wizualizacji oraz tzw. spacerów przed inwestycyjnych polegających na pełnym zobrazowaniu zaprojektowanego budynku i „oprowadzeniu” klienta po poszczególnych pomieszczeniach. Przy projektowaniu stosujemy techniki komputerowego opracowania wykorzystując legalne oprogramowanie. Przy wykonywanych zleceniach współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi projektantami zewnętrznymi innych branż: konstruktorami, instalatorami sanitarnymi i elektrycznymi, drogowcami, geodetami oraz rzeczoznawcami.

 

Dodatkowo firma AK Architekci prowadzi usługę pod nazwą „opieka projektowa”, jest to nadzór całokształtu planowanej inwestycji – a zatem nie tylko zaprojektowanie, doradzenie i wykonanie wymaganych ekspertyz, ale również załatwienie wszelkich powinności publicznoprawnych (pozwolenia na budowę, zgłoszenia itp.), wyceny inwestycji, negocjacje z wykonawcami i podwykonawcami oraz kompleksowego odbioru po inwestycyjnego.

 

Współpracujemy z ekspertami branżowymi oraz firmami budowlanymi i wykończeniowymi, celem zajęcia się całokształtem inwestycji na zlecenia inwestora.

 

Obsługujemy inwestycje na terenie całej polski, jednak głównym obrębem naszych poszukiwań są inwestorzy z terenów: Radom, Warszawa, Lublin, Kielce i ich okolice.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

AK Architekci 

Architekt Radom Warszawa Kielce Lublin
 

 

 

 

box1

 

 

box2

 

 

box3

 

 

box4

 

 
 
Stopka Akarchitekci Adrian Kobza